L.O.L. Surprise! OMG Dance Dance Dance B-Gurl Fashion Doll

Tuotenumero: 117858
EAN: 035051117858
Tavaramerkki:
Varastotilanne: Ei saatavilla
Hinta:
57,00 €

VÕTA KARBIST VÄLJA 15 ÜLLATUST, sealhulgas LOL OMG Surprise Dance Dance Dance OMG moenukk B-Gurl ja UV-valgus, et esile tuua täiendavad helendavad üllatused!
TELERIPAKEND: eemalda pakendi esipaneel, et välja tuua üllatus - kui tõmbad aasast, siis nuku kujutis liigub ja ""tantsib"", just nagu tantsiks teleris.
AINULAADNE TANTS: B-Gurlil on võrratud näojooned ja soeng ning teda saab liigendada paljudeks tantsijapoosideks. Lisaks on ta LOL Surprise'i fännide lemmikkarakteri Beats vanem õde. Võta karbist välja B-Gurli kordumatu tantsuliigutus ja hakka tantsupõranda omanikuks!
ÄGEDAD MOERÕIVAD: riieta B-Gurl ägedatesse rõivastesse ja võrratutesse aksessuaaridesse. Näpunäide: käed saab väikeste tüdrukute hõlpsamaks riietamiseks eemaldada.
PAKENDIST SAAB MÄNGUKOMPLEKT: iga tantsunuku pakend muutub ekraani ja tantsupõrandaga korduvkasutatavaks mängukomplektiks, mis muudab selle tüdrukute mänguasja veelgi paremaks.
HÕLMAB: 1 LOL Surprise OMG moenukku, moerõivaid, kingi, aksessuaare, kübarakarpi, UV-valgust, juukseharja, rõivakotti, kleebist, riidepuud, nukuhoidikut ja korduvkasutatavat mängukomplekti, mis on karbist väljavõtmisel uus kogemus.
MÄNGI KOGU PUNDIGA: lisa kollektsiooni kõik 4 LOL OMG Surprise Dance Dance Dance OMG moenukku ja tekita suurim tantsuvõistlus, mida universum iial näinud! Peale B-Gurli on LOL Surprise Dance Dance Dance OMG sarjas veel 3 moetantsunukku - Major Lady, Miss Royale ja Virtuelle. Loo ja remiksi ise oma ägedad koreograafiatantsud, kui võtad karbist välja eriliste tantsuliigutustega OMG nuku!
Kas võtad karbist välja karakteri, kellel on vana kooli või uue kooli stiil? Või leiad sealt M.C., kes viib B.B.-d tantsuvõistlusele.