4FAMILY OÜ krediidireiting

Kiire makse: 

     

           

Kiire kohaletoimetamine:

           
 

Vormista Tax Free:

 

POOPSIE Slime Surprise

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Poopsie Surprise Glitter Unicorn on järjekordne sügisene uudistoode 2019. aastal firmalt MGA Entertainment Poopsie ükssarviku särav üllatus. Poopsie särava ükssarviku peamine eripära on see, et erinevalt eelmisest 2 lainest omandas ükssarvik nüüd sära ja muutuks eredaks, säravaks. Komplekti seest leiate nagu varemgi 20 üllatust. Kokku näete Poopsie särava ükssarviku komplektis 1 2-st säravast ükssarvikust. Üks on säravroosa, teine säravsinine. Poopsie ükssarvikute juuksed on endiselt pikad ja heledad. Söötke säravat ükssarvikut spetsiaalse limasöögiga, pange ta potile istuma ja ta väljutab ükssarviku lima.

Tootekood: FL22447 ,   Laoseis: 2 ,   Tarneaeg: Kohapeal olemas
85,00 €

Laama Poopsie Surprise , komplektis stiilsed rõivad, aksessuaarid, üllatused ja uskumatu lima firmalt MGA.
Sümpaatne laama, kel on omapärased kõrvad, kuldne ükssarviku sarv ja pole kohevaid juukseid - nagu ükssarvikul. Mänguasjal on seljas T-särk koos pealiskirjaga, jalas püksmähkmed. Tootevalikus on valge laama erkpunased lühikesed püksid ja valges T-särgis pealiskirjaga Sparkle, roosa laama helerohelistes aluspükstes ja mustas T-särgis pealiskirjaga Sparkle Things. Laamaga komplektis on samas värvigammas tehtud joogipudel, lima tekitamiseks mõeldud pulbrid, pott ja lima valmistamiseks mõeldud tarvikud.

Tootekood: FL22439 ,   Laoseis: 3 ,   Tarneaeg: Kohepeal olemas
79,00 €

Poopsie Fart Jacobs Display Case 2 in 1 on uus stiilne limaümbris ja -vitriin firmalt MGA.
Saad hoida sees oma mänguasju ja Poopsie-lima, et need endaga kaasa võtta.
Ja ümbrise saad avada nii, et see muutub suurepäraseks vitriiniks. Las kõik näevad sinu vapustavat Poopsie-kollektsiooni!
Sees ootab sind muide eksklusiivne mänguasi Poopsie Cutie Tootie!

Tootekood: FL22430 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: Kohapeal olemas
67,90 €

Tutvu uue komplektiga Poopsie Rainbow Surprise Dolls: Rainbow Dream Or Pixie Rose USA firmalt MGA Entertainment. Selle abil saad tekitada moodsa vikerkaarelise üllatusega lima Poopsie. Seest leiad üle 20 üllatuse ja suur Poopsie-nuku! Kes sulle satub, kas Rainbow Dream või Pixie Rose?

Tootekood: FL22397 ,   Laoseis: 4 ,   Tarneaeg: kohapeal olemas
77,90 €

Tutvu uue komplektiga Poopsie Rainbow Surprise Dolls: Amethyst Rae or Blue Skye USA firmalt MGA Entertainment. Selle abil saad tekitada moodsa vikerkaarelise üllatusega lima Poopsie. Seest leiad üle 20 üllatuse ja suur Poopsie-nuku! Kes sulle satub, kas Amethyst Rae või Blue Skye?

Tootekood: FL22398 ,   Laoseis: 5 ,   Tarneaeg: Kohapeal olemas
77,90 €

Poopsie Chasmell Rainbow Slime on uus loominguline komplekt vikerkaareliste limade valmistamiseks firmalt MGA. Sees on rohkem kui 35 nõiduslikku üllatust! Nüüd saab lima kaunistada täiesti uuel viisil - ilusa vikerkaarelise lima saamiseks sega kosmeetikat.

Tootekood: FL22387 ,   Laoseis: 4 ,   Tarneaeg: Kohapeal olemas
99,00 €

Poopsie Slime Surprise Poop Packs series 3 on kolmas populaarne tootesari limade loomiseks firmalt MGA. Uute komplektide pakend ja elemendid on stiliseeritud kiirtoidukarbiks. Eripulbri abil pead looma eksklusiivse lima Poopsie, lisades sellele sädelust, aroomi ja muid detaile kaunistamiseks.
Kui aga sinu Poopsie-lima on valmis, saad selle kaasa võtta kollektsioneeritavas eriripatsis.

Tootekood: FL22352 ,   Laoseis: 16 ,   Tarneaeg: Kohepeal olemas
16,90 €

Poopsie Surprise Sparkly Critters Slime 2. laine on uued originaalsed mänguasjad firmalt MGA. Värvilise pakendi sees, mis on stiliseeritud karastusjoogipurgiks, ootavad sind ükssarviku sarvega salapärased olendid. Just seetõttu kutsuti neid Poopsie-ükssarvikuteks.

Tootekood: FL22386 ,   Laoseis: 23 ,   Tarneaeg: Kohepeal olemas
22,90 €

Lima Poopsie Cutie Tooties Surprise tähendab tohutult palju lõbu ja imepäraseid tundeid.
Cutie Tooties-l on täiesti uus lahtipakkimise viis. Lõika või mulju ükssarviku sätendavat kakat, et jõuda seespool üllatuslimani.
Igal limal on uskumatu aroom ning eriline ainulaadne tekstuur ja konsistents.

Tootekood: FL22385 ,   Laoseis: 14 ,   Tarneaeg: Kohapeal olemas
16,90 €

Loo nõiduslik särav lima koos Poopsie Unicorn Crushiga. Uues komplektis leiad täiesti uue viisi lahti pakkimiseks ja valmistamiseks!

Seest leiad:
lima valmispõhja,
uskumatult erksa sära,
ükssarviku sarve lima hoidmiseks.
Tootesarjas on üle 35 värvi - proovi need kõik kokku koguda!

Tootekood: FL22303 ,   Laoseis: 4 ,   Tarneaeg: Kohapeal olemas
14,90 €

Poopsie Surprise Sparkly Critters Slime on uued originaalsed mänguasjad firmalt MGA. Mullijoogi purgi sarnase pakendi sees ootavad sind uskumatud ükssarve sarvega olendid. Just seetõttu võib neid  Poopsie´sid nimetada ükssarvedeks.

Tootekood: FL22121 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Kohapeal olemas
22,90 €

Tutvu uue komplektiga Poopsie Unicorn Surprise Slime: Rainbow Brightstar or Oopsie Starlight USA firmalt MGA Entertainment. Selle abil saad luua ükssarviku võlukakat! Poopsie-ükssarviku limaga mängimine on uskumatult lõbus. Muuda lima, lisades sellesse ükssarviku vähest nõidust ja sädemeid. Katseta ja muuda lima nii mitu korda kui soovid. Ja kui sul on aeg lahkuda - säilita see, et saaksid mängu jätkata igal ajal.

Tootekood: FL22245 ,   Laoseis: Ei ole müügil
69,00 €

2. laine mängukomplekt koos Poopsie Slime Surprise Poop Packsi slaimidega on uus hitt firmalt MGA. Komplekti kuuluva pulbri abil saad luua oma ainulaadse Poopsie slaimi. 

Tootekood: FL22135 ,   Laoseis: Ei ole müügil
16,90 €

Slaim Poopsie Cutie Tooties Surprise kingib sulle  veel rohkem lõbu ja ebatavalisi tundeid. Cutie Tooties on täiesti uus lahtipakkimise viis. 

Tootekood: FL22118 ,   Laoseis: Ei ole müügil
17,90 €