Meie Koostööpartnerid:

Eesti

Läti

Leedu

L.O.L. Surprise! Remix Pets–9 Üllatused ehtsate juuste ja üllatuslaulu tekstidega

Tootekood: FL22917
EAN: 035051567080
Kaubamärk:
Laoseis: 11
Hind: 22,90 €
16,03 €
Kogus: - +
   - või -   

Need ägedad B.B.-d on valmis lavale astuma, kuid nende Erilisel lisatuuril sai kõik remiksitud, ka nende muusika. Nad kutsuvad kõiki B.B.-sid oma kollektiiviga liituma ja koos korraldama kontserti, mis võidab publiku südamed. Nad lähtuvad oma moekast saundist, enneolematust moest ja sensatsioonilistest liigutustest ning teeme seda, mida oskame kõige paremini - mängime seda ägedat muusikat ja remiksime seda vaibi.

L.O.L. Surprise! Remix lemmikloomad on kõik uued ehtsate juustega karakterid ja igaüks neist esindab üht muusikažanri. Lemmikloomad soovivad kontserdile minna, kuid et lemmikloomad pole lubatud, panevad nad selga UUED maskeerimisrõivad, mistõttu nad näevad välja nagu nukud. Nüüd saavad nad sõusse hiilida. Nad hiilivad vinge kontserdi - Erilise lisatuuri - lava taha ja leiavad, et kõik laulutekstid on remiksitud! Aita neid, tõmmates lindi kassettist välja, et nende laulutekstid kassetimängija pakendist välja võtta. Tekstide täitmiseks sobita kleebistel olevad numbrid tekstilehel olevate numbritega. Lisa kollektsiooni kogu L.O.L. Surprise! Remix tootesari, et saada laulu terviktekst.

Lisa kollektsiooni kõik 12 L.O.L. Surprise! Remix lemmiklooma. Lisa kollektsiooni, et ehitada makk, ühendades 2 L.O.L. Surprise Remix Hair Flipi pakendit ja 1 L.O.L. Surprise Remix Petsi pakendi. Lisa kollektsiooni muusika ja laulutekstid kogu L.O.L. Surprise! Remix tootesarjast, et saada terviklik laul. Või kombineeri sõnu enda remiksi loomiseks.

Sarnased tooted
Tootekood: FL21971 ,   Laoseis: Ei ole müügil
42,32 € (20%)
52,90 €
Tootekood: 117315 ,   Laoseis: Ei ole müügil
134,00 €
Tootekood: FL22919 ,   Laoseis: Ei ole müügil
14,90 €
Tootekood: 569404 ,   Laoseis: Ei ole müügil
79,00 €

Tasuta tarne Eestis 50 €-tellimuse korral.

Püsikliendisoodustus - 10%

Makseviisid: