Kiire makse: 

     

           

Kiire kohaletoimetamine:

           
 

Vormista Tax Free:

 

L.O.L. Surprise! Ooh La La Baby - Lil Bon Bon

Tootekood: FL22250
EAN: 035051562498
Kaubamärk:
Laoseis: Ei ole müügil
Hind:
65,00 €

VideoLOL OOH LA LA Baby Surprise on uus ainulaadne sari, milles sind ootavad hiigelsuured nooremad õed! Kokku on sarjas 3 stiilset L.O. L.-nukku aksessuaaride ja kosmeetikaga: Lil Kitty Queen, Lil D.J., Lil Bon Bon. Selle komplekti sees ootab sind rannakarbikujulises kotikeses  võluv Lil Bon Bon.

Komplektis on:

  •  Vapustavalt stiilne kott;
  •  Litritega pudel;
  •  Päikeseprillid;
  •  Mängutelefon, mille sees on lauvärvid;
  •  Huuleläikega rõngaslutt;
  •  Kogumiskaart;

Nukk LOL OOH LA LA Baby Surprise Lil Bon Bon.

Sarnased tooted

Uued LOL Surprise Under Wraps Eye Spy Series (FL21851) on tõeline sündmus kõikidele nukkude L.O.L. fännidele. Nüüd ei peitu üllatused mitte pallides, vaid kapslites. Nende sees ootab teid 15 üllatust.

Et need kätte saada, tuleb teil otsida spiooniklaasiga salakoode.4. sarja nukul L.O.L. on seljas salapärane maskeering. Võta see kiht-kihilt maha, et saada teada, kes seal sees on. Maskeering muutub paljudeks moodsateks aksessuaarideks. Vahetage riideid, et saada lugematul hulgal uue välimusega nukke.

Tootekood: FL22243 ,   Laoseis: 27 ,   Tarneaeg: Kohapeal olemas
22,90 €

2019 aasta HIT!

Käes on aeg tähtsa avastuse jaoks, kuna L.O.L. Surprise! saab kiidelda imelise uuendusega – PÄRIS juustega! Kõik, mida te muutusest teadma peate, peitub Makeover Series´is – uutest üllatustest kuni uute imagote ja täiesti uute lahtipakkimise moodusteni. Koguge kokku kõik 12 tegelaskuju ja  saage stiiliguruks koos L.O.L Surprise´iga!

Tootekood: FL22225 ,   Laoseis: 26 ,   Tarneaeg: Kohapeal olemas
24,90 €

LOL Surprise Lils Makeover Series   on midagi uut ja ebatavalist kõikidele, kes L.O.L.- nukke koguvad. Selle sarja kapslites võivad sulle sattuda nooremad õed, vennad või lemmikloomad. Midagi sellist pole veel kunagi olnud!

Tootekood: FL21938 ,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: Kohapeal olemas
13,90 €
Tootekood: FL22257 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Jõuab lattu 27.08
56,00 €
Tootekood: FL22289 ,   Laoseis: Ei ole müügil ,   Tarneaeg: August-September
29,90 €