Meie Koostööpartnerid:

Eesti

Läti

Leedu

L.O.L. Surprise OMG Dance Dance Dance Virtuelle Fashion Doll

Tootekood: 117865
EAN: 035051117865
Kaubamärk:
Laoseis: Ei ole müügil
Hind:
57,00 €

VÕTA KARBIST VÄLJA 15 ÜLLATUST, sealhulgas LOL OMG Surprise Dance Dance Dance OMG moenukk Virtuelle ja UV-valgus, et esile tuua täiendavad helendavad üllatused! Suurepärane kingitus 4-9 aastastele tüdrukutele.
TELERIPAKEND: eemalda pakendi esipaneel, et välja tuua üllatus - kui tõmbad aasast, siis nuku kujutis liigub ja "tantsib", just nagu tantsiks teleris.
AINULAADNE TANTS: Virtuellel on võrratud näojooned ja soeng ning teda saab liigendada paljudeks tantsijapoosideks. Lisaks on ta fännide lemmiku, LOL OMG Surprise nukukarakteri V.R.Q.T. vanem õde. Võta karbist välja ainulaadsete tantsuliigutustega Virtuelle ja hakka tantsupõranda omanikuks!
ÄGEDAD MOERÕIVAD: riieta Virtuelle ägedatesse rõivastesse ja võrratutesse aksessuaaridesse. Näpunäide: käed saab väikeste tüdrukute hõlpsamaks riietamiseks eemaldada.
PAKENDIST SAAB MÄNGUKOMPLEKT: iga nuku pakend muutub ekraani ja tantsupõrandaga korduvkasutatavaks mängukomplektiks, mis muudab selle tüdrukute mänguasja veelgi paremaks.
HÕLMAB: 1 LOL OMG Surprise OMG moenukku, moerõivaid, kingi, aksessuaare, kübarakarpi, UV-valgust, juukseharja, rõivakotti, kleebist, riidepuud, nukuhoidikut ja korduvkasutatavat mängukomplekti, mis on karbist väljavõtmisel uus kogemus.
MÄNGI KOGU PUNDIGA: lisa kollektsiooni kõik 4 LOL OMG Surprise Dance Dance Dance OMG moenukku ja tekita suurim tantsuvõistlus, mida universum iial näinud! Peale Virtuelle on LOL Surprise Dance Dance Dance OMG sarjas veel 3 moenukku - Major Lady, Miss Royale ja B-Gurl. Loo ja remiksi ise oma ägedad koreograafiatantsud, kui võtad karbist välja eriliste tantsuliigutustega nuku!
Kas võtad karbist välja karakteri, kellel on vana kooli või uue kooli stiil? Või leiad sealt M.C., kes viib B.B.-d tantsuvõistlusele.

Sarnased tooted
Tootekood: FL7533 ,   Laoseis: Ei ole müügil
11,50 €
Tootekood: FL21727 ,   Laoseis: 5
3,90 €
Tootekood: FL21677 ,   Laoseis: 2
10,32 € (40%)
17,20 €
Tootekood: FL22022 ,   Laoseis: 1
11,90 €
Tootekood: FL22059 ,   Laoseis: 7
5,90 €

Tasuta tarne Eestis 50 €-tellimuse korral.

Püsikliendisoodustus - 10%

Makseviisid: