Meie Koostööpartnerid:

Eesti

Läti

Leedu

L.O.L. Surprise OMG Dance Dance Dance Miss Royale Fashion Doll

Tootekood: 117872
EAN: 035051117872
Kaubamärk:
Laoseis: Ei ole müügil
Hind:
57,00 €

VÕTA KARBIST VÄLJA 15 ÜLLATUST, sealhulgas LOL OMG Surprise Dance Dance Dance OMG moenukk Miss Royale ja UV-valgus, et esile tuua täiendavad helendavad üllatused!
TELERIPAKEND: eemalda pakendi esipaneel, et välja tuua üllatus - kui tõmbad aasast, siis nuku kujutis liigub ja "tantsib", just nagu tantsiks teleris.
AINULAADNE TANTS: Miss Royalel on võrratud näojooned ja soeng ning teda saab liigendada paljudeks tantsijapoosideks. Lisaks on ta LOL Surprise'i fännide lemmikkarakteri Royal High-ney vanem õde. Võta karbist välja Miss Royale kordumatu tantsuliigutus ja hakka tantsupõranda omanikuks!
ÄGEDAD MOERÕIVAD: riieta Miss Royale ägedatesse rõivastesse ja võrratutesse aksessuaaridesse. Näpunäide: tantsunuku käsi saab eemaldada, et teda oleks hõlpsam riietada, mistõttu on selle tüdrukute mänguasjaga vaid rõõm mängida.
PAKENDIST SAAB MÄNGUKOMPLEKT: iga nuku pakend muutub ekraani ja tantsupõrandaga korduvkasutatavaks mängukomplektiks. Suurepärane kingitus 4-9 aastastele tüdrukutele.
HÕLMAB: 1 LOL Surprise OMG moenukku, moerõivaid, kingi, aksessuaare, kübarakarpi, UV-valgust, juukseharja, rõivakotti, kleebist, riidepuud, nukuhoidikut ja korduvkasutatavat mängukomplekti, mis on karbist väljavõtmisel uus kogemus.
MÄNGI KOGU PUNDIGA: lisa kollektsiooni kõik 4 LOL OMG Surprise Dance Dance Dance OMG moenukku ja tekita suurim nukkude tantsuvõistlus, mida universum iial näinud! Peale Miss Royale on LOL Surprise Dance Dance Dance OMG sarjas veel 3 moenukku - Major Lady, B-Gurl ja Virtuelle. Loo ja remiksi ise oma ägedad koreograafiatantsud, kui võtad karbist välja eriliste tantsuliigutustega nuku!
Kas võtad karbist välja karakteri, kellel on vana kooli või uue kooli stiil? Või leiad sealt M.C., kes viib B.B.-d tantsuvõistlusele.

Sarnased tooted
Tootekood: FL22090 ,   Laoseis: Ei ole müügil
4,50 €
Tootekood: FL22196 ,   Laoseis: 5
2,80 €
Tootekood: FL22448 ,   Laoseis: 5
11,50 €
Tootekood: FL22624 ,   Laoseis: Ei ole müügil
13,52 € (20%)
16,90 €
Tootekood: 570660 ,   Laoseis: Ei ole müügil
16,90 €

Tasuta tarne Eestis 50 €-tellimuse korral.

Püsikliendisoodustus - 10%

Makseviisid: