Meie Koostööpartnerid:

Eesti

Läti

Leedu

L.O.L. Surprise! OMG Dance Dance Dance Major Lady Fashion Doll

Tootekood: 117889
EAN: 035051117889
Kaubamärk:
Laoseis: 10
Hind: 59,00 €
40,00 €
Kogus: - +
   - või -   

VÕTA KARBIST VÄLJA 15 ÜLLATUST, sealhulgas LOL OMG Surprise Dance Dance Dance OMG moenukk Major Lady ja UV-valgus, et esile tuua täiendavad helendavad üllatused!
TELERIPAKEND: eemalda pakendi esipaneel, et välja tuua üllatus - kui tõmbad aasast, siis nuku kujutis liigub ja "tantsib", just nagu tantsiks teleris.
AINULAADNE TANTS: Major Lady´l on võrratud näojooned ja soeng ning teda saab liigendada paljudeks tantsijapoosideks. Lisaks on ta LOL Surprise'i fännide lemmikkarakteri Stardust Queen vanem õde. Võta karbist välja Major Lady kordumatu tantsuliigutus ja hakka tantsupõranda omanikuks!
ÄGEDAD MOERÕIVAD: riieta Major Lady ägedatesse rõivastesse ja võrratutesse aksessuaaridesse. Näpunäide: käed saab tantsutüdruku hõlpsamaks riietamiseks eemaldada.
PAKENDIST SAAB MÄNGUKOMPLEKT: iga nuku pakend muutub ekraani ja tantsupõrandaga korduvkasutatavaks mängukomplektiks, mis muudab selle tüdrukute mänguasja veelgi paremaks.
HÕLMAB: 1 LOL Surprise OMG moenukku, moerõivaid, kingi, aksessuaare, kübarakarpi, UV-valgust, juukseharja, rõivakotti, kleebist, riidepuud, nukuhoidikut ja korduvkasutatavat mängukomplekti, mis on karbist väljavõtmisel uus kogemus.
MÄNGI KOGU PUNDIGA: lisa kollektsiooni kõik 4 LOL OMG Surprise Dance Dance Dance OMG moenukku ja tekita suurim tantsuvõistlus, mida universum iial näinud! Peale Major Lady on LOL Surprise Dance Dance Dance OMG sarjas veel 3 moenukku - B-Gurl, Miss Royale ja Virtuelle. Loo ja remiksi ise oma ägedad koreograafiatantsud, kui võtad karbist välja eriliste tantsuliigutustega nuku!
Kas võtad karbist välja karakteri, kellel on vana kooli või uue kooli stiil? Või leiad sealt M.C., kes viib B.B.-d tantsuvõistlusele.

Sarnased tooted

Tasuta tarne Eestis 50 €-tellimuse korral.

Püsikliendisoodustus - 10%

Makseviisid: