Meie Koostööpartnerid:

Eesti

Läti

Leedu

L.O.L. Surprise! O.M.G. 4-in-1 Glamper Fashion Camper with 55+ Surprises (Electric Blue)

Tootekood: 569459
EAN: 0035051569459
Kaubamärk:
Laoseis: Ei ole müügil
Hind:
149,00 €

VideoL.O.L. Üllatus! O.M.G. 4-1-s Glamuurmatkaja komplekt pakub rohkelt mänguvõimalusi: matkaauto, maja, moeetendus ja valgustusega bassein.
Avasta 55+ üllatust. Sobib L.O.L. Surprise! O.M.G. moenukkudele ja L.O.L. Surprise! nukkudele.
Sisaldab 10+ mängupaika, sealhulgas narivoodid, 2-korruseline veeliumägi, moeetenduse ruum, BBQ terrass, diskoripult ja palju muud!
4-in-1 Glamuurmatkaja vagunauto avaneb 60 x 90 cm täielikult möbleeritud, 360 kraadi ulatuses mängualaks ehtsa valgustuse ja helidega. Nüüd saadaval ägedas elektrisinises värvitoonis.
Kõik varustusse kuuluvad pisiesemed saab hõlpsasti 4-1-s Glamuurmatkavagunisse pakkida, nii et komplekti oleks lihtne kaasas kanda.

L.O.L. Surprise! O.M.G. 4-1 Glamuurmatkavagun on lahedaim viis stiilselt reisida. Nüüd saadaval uues ägedas värvitoonis 4-1-s komplektina: matkaauto, maja, moelava ja valgustatud bassein. Glamuurmatkaja komplektis on 55+ üllatust ja 10+ mänguala ning see sobib L.O.L. Surprise! O.M.G. moenukkudele ja L.O.L. Surprise! nukkudele. Kergesti eraldatava esiosa saab muuta iseseisvaks sõidukiks, millel on reguleeritav diskoripult, ehtsad töötavad esituled ja helisignaal. Vaguniosa avaneb 60 cm kõrguseks ja 90 cm laiuseks mängualaks, võimaldades täiuslikult nautida glamuurse elu mõnusid. Peo alguses saavad nukud lõbutseda 2-korruselisel veeliumäel ja ujuda valgustusega basseinis, et end seejärel glamuurseks moetenduseks valmis seada ja säravana lavale astuda. Aseta nukud stardipositsioonile ja keera lava küljel asuvat ratast. Nukud keerlevad moelaval edasi-tagasi ja demonstreerivad oma vapustavat välimust. Kui moeetendus on lõppenud, saavad nukud enne magama minekut lõõgastuda snäkikohvikus või grillimisterrassil. 4-1-s Glamuurmatkavagunis on narivoodid L.O.L. Surprise! nukkudele ja täissuuruses voodi L.O.L. Surprise! O.M.G. moenukkudele. Varustatud ehtsa valgustuse ja helidega! Kui mäng on läbi saanud, saad basseini kergesti eemaldada, sellest vee välja valada, puhastada ja seejärel kõik esemed 4-1-s Glamuurmatkaja vagunisse pakkida, nii et seda oleks järgmine kord lihtne kaasa võtta. Vii kõik oma parimad sõbrad vapustavalt vahvale reisile L.O.L. Surprise! O.M.G. 4-1-s Glamuurmatkabussiga.

Tasuta tarne Eestis 50 €-tellimuse korral.

Püsikliendisoodustus - 10%

Makseviisid: