4FAMILY OÜ krediidireiting

Kiire makse: 

     

           

Kiire kohaletoimetamine:

           
 

Vormista Tax Free:

 

L.O.L. Surprise! DIY Glitter Factory

Tootekood: FL21971
EAN: 035051556299
Kaubamärk:
Laoseis: 2
Tarneaeg: kohapeal olemas
Hind:
52,90 €
Kogus: - +
   - või -   

VideoVõtke vastu L.O.L- Suprise´i uudistoode – Litrivabrik L.O.L-nukkude kiireks kaunistamiseks!

L.O.L. Surprise DIY Glitter Factory on suur komplekt firmalt MGA Entertainment DIY (lühend lausest «Do It Yorself» ehk „Tee seda ise“) L.O.L.-nukkude riiete disainimiseks. Mis on aga selle Litrivabriku sees?

Niisiis, selles komplektis on:

jaam nukkude kaunistamise palliga;

 • 4 konteinerit litritega;
 • 4 karusnahkse kattega karpi;
 • 4 pintslit;
 • 2 liimipudelikest;
 • 5 näomaski;
 • 2 rõivakomplekti;
 • 1 paar kingi;
 • 1 aksessuaar;
 • 1 pudel;
 • eksklusiivne nukk – vanem õde L.O.L
 • 1 mannekeen

Kõik komplektis olevad riided on valget värvi, aga nuku nimi on Makeover Baby. Tal on smaragdsilmad ja kahte sarvekujulisse krunni seatud valged juuksed

Milleks komplekti vaja on?
DIY L.O.L. Litrivabrikut on vaja selleks, et luua nukkudele, lemmikloomadele ja noorematele õdedele uut stiili ja uusi riideid. Selle komplekti abil saab mänguasju ja aksessuaare kaunistada erivärviliste litrite ja udusulgedega. Nüüd on seda väga mugav teha - ilma kiirustamata, liigse sodi ja korralageduseta. Sellest hetkest peale ei tasu enam kurvastada, kui teile satub pallis korduv L.O. L-nukk – te lihtsalt muudate ta välimust ja loote talle oma ainulaadse ning särava imago.

Kuidas Litrivabrikut kasutada
Võtke nukk ja katke ta juuksed, riided või aksessuaarid pintsli abil liimiga. Et nägu mitte liimiseks teha,kasutage komplekti maski. Nüüd kinnitage L.O.L-nukk pallis olevasse spetsiaalsesse õnarusse, puistake sinna valitud litrid või puuder, sulgege pall riiviga ning keerutage. Parema katvuse saavutamiseks võib palli pärast kätega raputada. Kui mõni koht on jäänud värvita, tehke see liimiseks ja raputage palli uuesti. Või puistake litreid käsitsi peale.
Nüüd peab veidi ootama, kuni liim kuivab. Nukkude kuivatamiseks on komplektis jalasüvenditega alus. Pidage silmas, et teist värvi litreid võib peale kanda alles siis, kui eelmine kiht on kuivanud.
Kõik liigne pühkige maha laia pintsliga. Valmis – ja nüüd võib nautida L.O.L.-nuku uut säravat imagot.
Kui tahate katta litritega ainult riided, pange need mannekeenile selga või otse palli sees olevatele nagidele.
Litrite eemaldamiseks peske nukku ja riideid seebi ning sooja veega.

Sarnased tooted

Tee seda unikaalset, suurt palli lahti ja leia rohkem kui 15 üllatust! Suured lemmikud! Võibolla leiate 2 või 3 lemmikloomalast või toitu neile? Kasutage spiooni prille seeriast Eye Spy, et leida koode ja avada üllatusi. 

Saab kasutada seljakotina või rahakassana. 

 

Tootekood: FL21488 ,   Laoseis: 4 ,   Tarneaeg: Kohapeal olemas
60,00 €

Uued LOL Surprise Under Wraps Eye Spy Series (FL21851) on tõeline sündmus kõikidele nukkude L.O.L. fännidele. Nüüd ei peitu üllatused mitte pallides, vaid kapslites. Nende sees ootab teid 15 üllatust.

Et need kätte saada, tuleb teil otsida spiooniklaasiga salakoode.4. sarja nukul L.O.L. on seljas salapärane maskeering. Võta see kiht-kihilt maha, et saada teada, kes seal sees on. Maskeering muutub paljudeks moodsateks aksessuaarideks. Vahetage riideid, et saada lugematul hulgal uue välimusega nukke.

Tootekood: FL22243 ,   Laoseis: 17 ,   Tarneaeg: Kohapeal olemas
18,32 € (20%)
22,90 €

L.O.L-nukud Mullitav Üllatus (LOL Bubbly Surprise Pink) on uus piiratud, ebatavaliste veeüllatustega sari. Ilusa mullitava L.O.L- kohvrikese sees on peidus hiiglasuur kihisev  kuue liivast palliga ümbritsetud süda.

Tootekood: FL21973 ,   Laoseis: 4 ,   Tarneaeg: Kohapeal olemas
39,90 €

2019. aasta hitt!

Nukk L.O.L. Surprise O.M.G. Fashion Dolls on L.O.L.-nukkude vanemad õed. 2019. aasta suve originaalne uudistoode. L.O.L.- moenukud täiesti uues formaadis. Nukkude kõrgus on 28 cm, neid saab ümber riietada. Fashion-nukud 20 üllatusega. Nukkudel on stiilsed rõivad, vapustavad juuksed ja nad on ka liikuvad.

Tootekood: FL22258 ,   Laoseis: 9 ,   Tarneaeg: Kohapeal olemas
44,90 €

LOL Furniture Cozy Coupe on uus mängukomplekt autoga, mis muutub hõlpsalt ilusaks kupeeks. Lisaks ootavad sind aksessuaarid ja eksklusiivne LOL-nukk MC Swag.
Komplekti LOL Furniture on soovitatav kasutada koos LOL-nukumajaga.

Tootekood: FL22288 ,   Laoseis: Ei ole müügil ,   Tarneaeg: November
29,90 €