Meie Koostööpartnerid:

Eesti

Läti

Leedu

L.O.L. Surprise! Deluxe Present Surprise with Limited Edition Sprinkles Doll and Pet, Teal

Tootekood: 570707
EAN: 035051570707
Kaubamärk:
Laoseis: Ei ole müügil
Hind:
52,90 €

VideoSAA TUTTAVAKS L.O.L. SURPRISE! PEO HINGEGA! Hei! Mina olen Miss Sprinkles! Olen iga peo hing ja armastan kõike sellega seotut, nagu peotopsid, peopakend, peomänguasjad! Kuid kõige enam armastan ma oma lemmikkutsikat, siin ta on - Partay Puppay.
PAKITUD KINKEKARBI PAKEND! Sinu Deluxe Present Surprise on vapustav kingitusetaoline innustav pakend, mis kindlasti loob naeratuse sinu väikesele tüdrukunäole. Oleme selle komplekti pakkinud roseti ja sildiga ka sinu erisõnumite jaoks.
KIHISEV KARBIST VÄLJAVÕTMISE KOGEMUS! See ei ole tüüpiline jõulumänguasi, kus üllatusmänguasjad ilmuvad nähtavalt pärast ümbrist! Selle laste mängukomplekti parimate asjade avastamiseks on vaja vette kastmist.
TÄIELIK PEOPANEMISE PAKEND! Sinu L.O.L. Surprise! nuku mängukomplektis on ka peomängude aksessuaarid, millega sinu nukud saavad mängida. Sisaldab peolippu, peokutset, konfette ja kineetilist liiva, mille saad oma peo jaoks kujundada.
LISA KOLLEKTSIOONI MINU SEMU PAR-TAY! Saad teda nagu mind karbist välja võtta sinakasrohelisest LOL Surprise Deluxe Present Surprise´ist. Sprinkles armastab pidusid ja on kihisev üllatus kõigile tüdrukutele ja poistele, kes võtavad karbist välja tema ja tema lemmiklooma Sprin-claws. (müüakse eraldi

Sarnased tooted
Tootekood: FL7533 ,   Laoseis: Ei ole müügil
11,50 €
Tootekood: 570783 ,   Laoseis: Ei ole müügil
22,43 € (25%)
29,90 €
Tootekood: 117872 ,   Laoseis: Ei ole müügil
57,00 €
Tootekood: 577898 ,   Laoseis: Ei ole müügil
65,00 €

Tasuta tarne Eestis 50 €-tellimuse korral.

Püsikliendisoodustus - 10%

Makseviisid: