Kiire makse: 

     

           

Kiire kohaletoimetamine:

           
 

Vormista Tax Free:

 

L.O.L. Surprise Bling Series

Tootekood: FL21919
EAN: 035051554806
Kaubamärk:
Laoseis: 20
Tarneaeg: Kohapeal olemas
Hind:
19,90 €
Kogus: - +
   - või -   

VideoNukkpall L.O.L Surprise Original – Bling (L.O.L. Surprise! Bling Series).

See on üllatuste sarja Glam Glitter и Glitter jätk. Nendes pallides on juba tuttavad teise sarja nukud, kuid nad on uutes riietes, pealaest jalatallani kaetud litritega! Bling-palle saab riputada jõulupuu külge eheteks ja kingitusteks!

Pakendi kihtide all ootab teid 7 üllatust:

  1. Šifreeritud viide
  2. Kleebistega leht
  3. Pudelike
  4. Aksessuaar
  5. Riided
  6. Jalatsid
  7. Nukk!

 

Aga veel ootab teid igas pallis kollektsionääri leht! Igal nukul on mitu salajast veega seotud funktsiooni.Ta võib nutta, sülitada, pissida, värvi muuta ja veel võivad ta peal ilmsiks tulla nähtamatud mustrid! Kui ei proovi, ei saagi teada! Kollektsioon koosneb 12 nukust: tavalistest, haruldastest ja ultraharuldastest! Splash Queen (Pritsmekuninganna), Pranksta (Staarnarrija), Ice Sk8er (Iluuisutaja) Dollface (Nukunäoke), Honey Bun (Meesaiake), Beats (Beat??), Bon Bon (Bon Bon), Heartbreaker (Südametemurdja), Trouble Maker (Ulakas), Posh (Peen), Pink Baby (Roosafänn)

 

Sarnased tooted

LOL Interactive Live Surprise pole lihtsalt nukk L.O.L., see on peaaegu päris lemmikloom! Küüliku-, kassi- või koerakujuline interaktiivne mänguasi reageerib puudutustele, helile ja liikumisele! Ta kõrvad liiguvad, näidates meeleolu, silmad lähevad kinni, kui tahab magada, ja saba hakkab liikuma, kui ta on ärritunud. Nad isegi punastavad! L.O.L-mänguasjaga komplekt koosneb 3 interaktiivsest aksessuaarist.

 

Tootekood: FL21514 ,   Laoseis: Ei ole müügil
38,00 €

L.O.L-advendikalender firmalt MGA Enterntainment on parim viis jõulude ja uue aasta ootus kaunimaks muuta.

 

Mis on L.O.L- advendikalender? Euroopa maades ja USA-s kujutab traditsiooniline advendikalender endast 24 aknaga karpi. Igaühes on väiksed üllatused: šokolaadid, mänguasjad, aksessuaarid. 1. – 24. detsembrini avavad lapsed iga päev ühe akna ja saavad meeldiva kingituse. L.O.L Surprise´i puhul on see eksklusiivne suur nukk ja tema 24 aksessuaari. Ja sees on veel kleebistega leht.

 

Tootekood: FL21843 ,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: Kohapeal olemas
35,90 €

LOL Interactive Live Surprise pole lihtsalt nukk L.O.L., see on peaaegu päris lemmikloom! Küüliku-, kassi- või koerakujuline interaktiivne mänguasi reageerib puudutustele, helile ja liikumisele! Ta kõrvad liiguvad, näidates meeleolu, silmad lähevad kinni, kui tahab magada, ja saba hakkab liikuma, kui ta on ärritunud. Nad isegi punastavad! L.O.L-mänguasjaga komplekt koosneb 3 interaktiivsest aksessuaarist. 

Tootekood: FL21976 ,   Laoseis: 18 ,   Tarneaeg: Kohapeal olemas
37,90 €
Tootekood: FL21977 ,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: Kohapeal olemas
376,20 €

Nüüd saavad väiksed tüdrukud end L.O.L-nuku rollis ette kujutada ja tundide viisi sees või väljas lõbusalt mängida.
Näiteks saab saata lemmiknukule kirja või teha individuaalse mustriga lipu (lipp ei kuulu komplekti)

Tootekood: FL22140 ,   Laoseis: 3 ,   Tarneaeg: Kohapeal olemas
267,00 €