Kiire makse: 

     

           

Kiire kohaletoimetamine:

           
 

Vormista Tax Free:

 

L.O.L. Surprise Bling Series

Tootekood: FL21919
EAN: 035051554806
Kaubamärk:
Laoseis: 4
Tarneaeg: Kohapeal olemas
Hind:
19,90 €
Kogus: - +
   - või -   

VideoNukkpall L.O.L Surprise Original – Bling (L.O.L. Surprise! Bling Series).

See on üllatuste sarja Glam Glitter и Glitter jätk. Nendes pallides on juba tuttavad teise sarja nukud, kuid nad on uutes riietes, pealaest jalatallani kaetud litritega! Bling-palle saab riputada jõulupuu külge eheteks ja kingitusteks!

Pakendi kihtide all ootab teid 7 üllatust:

  1. Šifreeritud viide
  2. Kleebistega leht
  3. Pudelike
  4. Aksessuaar
  5. Riided
  6. Jalatsid
  7. Nukk!

 

Aga veel ootab teid igas pallis kollektsionääri leht! Igal nukul on mitu salajast veega seotud funktsiooni.Ta võib nutta, sülitada, pissida, värvi muuta ja veel võivad ta peal ilmsiks tulla nähtamatud mustrid! Kui ei proovi, ei saagi teada! Kollektsioon koosneb 12 nukust: tavalistest, haruldastest ja ultraharuldastest! Splash Queen (Pritsmekuninganna), Pranksta (Staarnarrija), Ice Sk8er (Iluuisutaja) Dollface (Nukunäoke), Honey Bun (Meesaiake), Beats (Beat??), Bon Bon (Bon Bon), Heartbreaker (Südametemurdja), Trouble Maker (Ulakas), Posh (Peen), Pink Baby (Roosafänn)

 

Sarnased tooted

Klassikalise mängu „Kuum kartul“ ametlik versioon L.O.L. Surprise´ilt! Elektrooniline mäng L.O.L. Pass the Surprise on eksklusiivse L.O.L.-üllatuse! ja helidega pall!

Taimeriga juhuvalitav ajavahemik hoiab mängus pidevat pinget. Ideaalne mäng sõpradega ajaveetmiseks – garanteerib teile tundideks lõbusa tuju!

Tootekood: FL21510 ,   Laoseis: Ei ole müügil
39,80 €

Nukkpall L.O.L Surprise – Fashion Crush (L.O.L. Surprise! Fashion Crush Series 4).

L.O.L Surprise Fashion Crush on neljanda sarja Eye Spy (Spiooni Silm) osa. Nagu teada, on L.O.L-tüdrukud suured moedaamid! Nad kurvastavad, kui pole tükk aega oma garderoobi uuendanud. Saate vaevata oma kalleid nukke rõõmustada, ostes neile uue salajase riietuse! Koos Fashion Crushiga on uute stiilsete imagote loomise võimalused peaaegu lõputud! 

Tootekood: FL21942 ,   Laoseis: Ei ole müügil
8,60 €

2019 aasta HIT!

Käes on aeg tähtsa avastuse jaoks, kuna L.O.L. Surprise! saab kiidelda imelise uuendusega – PÄRIS juustega! Kõik, mida te muutusest teadma peate, peitub Makeover Series´is – uutest üllatustest kuni uute imagote ja täiesti uute lahtipakkimise moodusteni. Koguge kokku kõik 12 tegelaskuju ja  saage stiiliguruks koos L.O.L Surprise´iga!

Tootekood: FL22225 ,   Laoseis: 26 ,   Tarneaeg: Kohapeal olemas
24,90 €

LOL Surprise Lils Makeover Series   on midagi uut ja ebatavalist kõikidele, kes L.O.L.- nukke koguvad. Selle sarja kapslites võivad sulle sattuda nooremad õed, vennad või lemmikloomad. Midagi sellist pole veel kunagi olnud!

Tootekood: FL21938 ,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: Kohapeal olemas
13,90 €
Tootekood: FL22287 ,   Laoseis: Ei ole müügil ,   Tarneaeg: August-September
29,90 €