Kiire makse: 

     

           

Kiire kohaletoimetamine:

           
 

Vormista Tax Free:

 

L.O.L Surprise Big Surprise

Tootekood: FL21505
EAN: 0035051549093
Kaubamärk:
Laoseis: Ei ole müügil
Hind:
132,00 €

VideoSee on kõige suurem LOL üllatus! Hele kuldne käekott-poolkera, kuid sees on ...

  • Eemaldage esimene kiht ja selle all leiad 10 palli koos aksessuaaridega - sees võivad olla kingad, riided jne
  • Eemaldage teine kiht - ja seal on peidus 5 eksklusiivset palli, mis on vees lahustavad ja seest leiab nii tätoveeringu kui ka erinevaid üllatusi, mida saab riputada käevõrule, kotile või kasutada võtmehoidjana!
  • Mis on kolmanda kihi all - see on muidugi 2 eksklusiivset L.O.L. üllatusmuna ja 2 eksklusiivset palli L.O.L. Sisters - nad on nii sädelevad! Kõik oma lemmikud nukkud saab hoida kottis käepidemega, mida kasutatakse ka näiteks vannina kihisevate pallide lahustamiseks. Mängimine armsate L.O.L. nukudega on nüüd veelgi huvitavam ja lõbusam!
Sarnased tooted

LOL Surprise! Lil Sisters Series 4 milles on rohkem üllatusi kui kunagi varem. 

Seeria 4 ilmus uue roosa värvi palliga – avades ühte, saate 1/36 kollektsiooni nukkudest endale. Kui teil on õnne, võite isegi saada väga haruldase kulda Lil Luxe. 

 

Tootekood: FL21478 ,   Laoseis: Ei ole müügil
12,80 €

Uued LOL Surprise Under Wraps Eye Spy Series (FL21809/FL21817) on tõeline sündmus kõikidele nukkude L.O.L. fännidele. Nüüd ei peitu üllatused mitte pallides, vaid kapslites. Nende sees ootab teid 15 üllatust.

Et need kätte saada, tuleb teil otsida spiooniklaasiga salakoode.4. sarja nukul L.O.L. on seljas salapärane maskeering. Võta see kiht-kihilt maha, et saada teada, kes seal sees on. Maskeering muutub paljudeks moodsateks aksessuaarideks. Vahetage riideid, et saada lugematul hulgal uue välimusega nukke.

Tootekood: FL21817 ,   Laoseis: Ei ole müügil
25,90 €

Klassikalise mängu „Kuum kartul“ ametlik versioon L.O.L. Surprise´ilt! Elektrooniline mäng L.O.L. Pass the Surprise on eksklusiivse L.O.L.-üllatuse! ja helidega pall!

Taimeriga juhuvalitav ajavahemik hoiab mängus pidevat pinget. Ideaalne mäng sõpradega ajaveetmiseks – garanteerib teile tundideks lõbusa tuju!

Tootekood: FL21511 ,   Laoseis: 3 ,   Tarneaeg: Kohapeal olemas
39,80 €

LOL Interactive Live Surprise pole lihtsalt nukk L.O.L., see on peaaegu päris lemmikloom! Küüliku-, kassi- või koerakujuline interaktiivne mänguasi reageerib puudutustele, helile ja liikumisele! Ta kõrvad liiguvad, näidates meeleolu, silmad lähevad kinni, kui tahab magada, ja saba hakkab liikuma, kui ta on ärritunud. Nad isegi punastavad! L.O.L-mänguasjaga komplekt koosneb 3 interaktiivsest aksessuaarist. 

Tootekood: FL21976 ,   Laoseis: 18 ,   Tarneaeg: Kohapeal olemas
37,90 €
Tootekood: FL21977 ,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: Kohapeal olemas
376,20 €