Hairdorables Series 2

Tootekood: FL22277
EAN: 886144236136
Kaubamärk:
Laoseis: Ei ole müügil
Hind:
25,90 €

VideoEi  olnud jõudnud  veel 2018. aasta ebatavalise Hairdorablesi nimega nukk moest välja minna, kui firma Just Play  oli lasknud välja juba 2. seeria nukud. Ja nüüd on nad veel vingemad, silmatorkavamad ja ägedamad. Aga mis peamine – pikad juuksed on muutunud veel pikemaks ja ilusamaks ning muidugi saab neid endiselt  kammida, soengusse seada, patsi punuda ja  lahti palmida.

Mis su nimes peitub?

Hairdorables on brändi nimi, sõnamäng (hair on inglise keeles „juuksed“, adorables on prantsuse keeles „võluv“). Ja nukud on  tõesti armsad välja tulnud.

Nagu teada, on igal nukul alati oma eellugu. Meie kangelannad pole erand.

Üks Noa-nimeline tüdruk armastas teha oma juustega igasuguseid  eksperimente. See hakkas teda nii huvitama, et ta võttis kõik videosse ja  pani YouTube´i. Et vaadake, kui vahvalt ma oskan patse punuda :)

Ja  siit sai kõik alguse. Klipp kogus kiiresti tuhandeid laike, sadu kommentaare, misjärel lõi tüdruk mõttekaaslaste grupi ning käivitas oma YouTube´i kanali.  Lühidalt öeldes – hakkas videoblogijaks :)

Armas välimus detailides:

Teie ees on kollektsiooninukk Hairdorables Surprise pimepakis. Teise seeriasse kuulub 26 nukku eri soengute ja aksessuaaridega, sealhulgas haruldane (Harmonic Harmony) ja üks üliharuldane (Sea Willow). Teise seeria Hairdorablesi peamine erinevus esimesest on see, et aksessuaarid võivad muuta värvi, kui neid külma vette kasta.

Ja veel on komplektis nüüd nukualus. Nõustugem, et see on suurepärane lisand!
Nukkude juuksed on hästi külge õmmeldud. Need on pikad, pehmed ja eredad.
Kehal on 5 artikuleerimispunkti.
Silmapaistev garderoob.
Mis rõivastesse puutub, siis on need neil kummist, näiteks nagu L.O.L.-nukkudel. Vau! Pakend:) Hairdorables´id on ereda karbi omanikud. Seda on hõlbus avada, saab mänguväljaks kokku panna ja on kapi moodi.
Peale nuku ootab teid 11 üllatust: kamm, kollektsiooniposter, kleebised. Kõik on pakitud väikestesse karpidesse. Veel on meeldiv näha moodsaid jalatseid ja aksessuaare: prillid, inglitiivad, rulluisud, kotid, peakatted jm